DYNAMIC U 3G S 56.44.57.21 K1

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: DU3SH 21 K1
- Teža: 234.00kg
- Dimenzije: 78.60cm x 57.80cm x 80.50cm
- SKU: DU3SH 21 K1
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5,5-14,3 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 80,5cm, Širina : 57,8 cm, Globina : 78,6 cm, Teža : 234 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 257 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 13,09 % |