Radiante 550/20/57-66.44 H WW - ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55020576644HWWE
- Teža: 329.00kg
- Dimenzije: 56.40cm x 87.50cm x 141.00cm
- SKU: PSRAD55020576644HWWE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5,5 kW voda, 11,8 kW zrak |
| Toplotni izkoristek : | 82.1 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 141 cm, Širina : 87,5 cm, Globina : 56,4 cm, Teža : 272 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 18 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 269 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 10.4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 1,0 g/Nm³ |