HEAT R/L 3G L 65.51.40.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HR3LG 24,HR3LG 24
- Teža: 247.00kg
- Dimenzije: 63.00cm x 88.00cm x 136.00cm
- SKU: HR3LG 24, HR3LG 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,5 - 9,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 85 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 135.7 cm, Širina : 87,6 cm, Globina : 47,6 cm, Teža : 247 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 266 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,6 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 11,84 % |