HEAT R/L 4G S 70.44.33.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HL2SG 21, HR2SG 24
- Teža: 128.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 70.00cm x 98.00cm
- SKU: HL2SG 21, HR2SG 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,5 - 9,1 kW |
| Toplotni izkoristek : | 86 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 98,3 cm, Širina : 70,0 cm, Globina : 37,5 cm, Teža : 128 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 198 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,3 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,68 % |