HEAT R/L 2G S 65.51.40.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HL2SG 21, HR2SG 24
- Teža: 162.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 71.00cm x 114.00cm
- SKU: HL2SG 21, HR2SG 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,5 - 9,0 kW |
| Toplotni izkoristek : | 84,85 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 114.6 cm, Širina : 46,5 cm, Globina : 71,5 cm, Teža : 162 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 242 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,6 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 11,84 % |