Carbel ATENEA

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Carbel
- Model: HYP-ATENEA
- Teža: 90.00kg
- Dimenzije: 34.50cm x 72.00cm x 106.50cm
- SKU: HYP-ATENEA
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 8,6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 100,5 cm, Širina : 72,0 cm, Globina : 34,5 cm, Teža : 90 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 17,5 cm Zgoraj : Da Zadaj : Ne |
| Zunanji zrak Ø : | ne |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 12,5 Pa |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 220 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 8,55 % |