KRATKI FLOKI FRONT - M

- .: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: FLOKI/M - FRONT
- Teža: 160.02kg
- Dimenzije: 48.20cm x 83.40cm x 120.40cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 10 kW |
| Izkoristek : | 83,6 kW |
| Emisija - CO : | 0.082 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 9 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 235 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Dimenzije | Višina : 120,4 cm, Širina : 83,2 cm, Globina : 48,2 cm, Teža : 160,02 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |