HEAT C 3G L 80.52.31.24

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HC3LJ 24
- Teža: 244.00kg
- Dimenzije: 56.00cm x 96.00cm x 134.00cm
- SKU: HC3LJ 24
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5,0 - 12,9 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,42 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 134,2 cm, Širina : 95,7 cm, Globina : 56.0 cm, Teža : 244 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 268 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,15 % |