HEAT 3G L 88.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H3LF 04
- Teža: 272.00kg
- Dimenzije: 55.00cm x 118.00cm x 134.00cm
- SKU: H3LF 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 4,5 - 11,7 kW |
| Toplotni izkoristek : | 81 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 133,6 cm, Širina : 118,4 cm, Globina : 54.8 cm, Teža : 272 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 259 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 10 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 7,45 % |