HEAT 4G 70.44.14

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H4P 14
- Teža: 133.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 70.00cm x 92.00cm
- SKU: H4P 14
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 2,8 - 7,3 kW |
| Toplotni izkoristek : | 85 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 92,3 cm, Širina : 69,9 cm, Globina : 37,0 cm, Teža : 133 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 15 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 213 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,3 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,49 % |