HEAT 4G 59.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: H4N 04
- Teža: 148.00kg
- Dimenzije: 49.00cm x 59.00cm x 100.00cm
- SKU: H4N 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,3 - 8,4 kW |
| Toplotni izkoristek : | 85 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 100,3 cm, Širina : 58,9 cm, Globina : 49,1 cm, Teža : 148 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 15 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 218 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 2,8 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 11,24 % |