AVENSO ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: AVENSO ECOplus
- Teža: 220.00kg
- Dimenzije: 72.00cm x 97.00cm x 120.00cm
- SKU: AVENSO ECOplus
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 - 8 kW |
| Izkoristek : | 84.1 % |
| Emisija - CO : | 0,750 g/m3 |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,6 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 295 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, Trajnožareče kurišče, DINplus |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 19 mg/Nm³ |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 155 cm Zadaj : 102,5 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Dimenzije | Višina : 119,5 cm, Širina : 97,0 cm, Globina : 72 cm, Teža : 219,5 kg |
| Barva korpusa : | Titan |
| File name | Size | Action |
Prikazujem 433 od 1 do 1 (1 strani)