Radiante 600/57 RK WW ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: Radiante_600/57_RK_WW_ECOplus
- Teža: 158.00kg
- Dimenzije: 51.00cm x 59.00cm x 147.00cm
- SKU: Radiante_600/57_RK_WW_ECOplus
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Radiante 600/57 RK WW ECOplus
Kaminski vložek Radiante 600/57 K WW ECOplus
Tehnični podatki:
Nazivna moč 9,4 kW - voda, 4.6 kW - zrak
Emisija CO < 0,12 %
Masni tok dimnih plinov pri zaprtem kurišču 6,3 g/sek
Potreben vlek pri zaprtem kurišču 0,12 mbar
Temperatura dimnih plinov 308 °C
Mere :
Višina: 1465 mm
Širina: 585 mm
Globina: 509 mm
Teža: 158 kg
- See more at: http://svetkaminov.si/index.php?dispatch=products.view&product_id=26#sthash.Uk9M2nZU.dpuf| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 9.4 kW voda, 4.6 kW zrak |
| Toplotni izkoristek : | 81.1 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 146,5 cm, Širina : 58,5 cm, Globina : 50,9 cm, Teža : 157 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 18 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 18 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 308 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 10.2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | < 0.12 % |