Radiante 550/20/57-66.44 H

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55057H
- Teža: 272.00kg
- Dimenzije: 58.00cm x 83.00cm x 151.00cm
- SKU: PSRAD55057H
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 7 kW |
| Toplotni izkoristek : | 79.2 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 151 cm, Širina : 82,5 cm, Globina : 58 cm, Teža : 272 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 24 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 386 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,5 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 1,125 g/Nm³ |