NAVIA G

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: NAVIA G
- Teža: 164.00kg
- Dimenzije: 37.00cm x 79.00cm x 86.00cm
- SKU: NAVIA G
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,0 - 7,8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 81.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 86.2 cm, Širina : 78.7 cm, Globina : 37,4 cm, Teža : 151 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 243 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,54 % |