HARK 106 HGT ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK106HGTE
- Teža: 228.00kg
- Dimenzije: 49.00cm x 49.00cm x 145.00cm
- SKU: HARK106HGTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 7 kW |
| Emisija - CO : | 0,09 % |
| Izkoristek : | 87 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,3 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 320° |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 175 cm, Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 285 x 545 mm |
| Dimenzije | Višina : 145,5 cm, Širina : 49 cm, Globina : 49,5 cm, Teža : 228 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |