HARK 112 ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: H112EL06X41V1VN
- Teža: 211.00kg
- Dimenzije: 43.00cm x 43.00cm x 140.00cm
- SKU: H112EL06X41V1VN
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 87.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 139.5 cm, Širina : 42.5 cm, Globina : 42.5 cm, Teža : 2 11kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 173,5 Zadaj : ne |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 21 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 366 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,29 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,07 % |
| File name | Size | Action |
| Hark 112 ECOplus | 159.69KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)