HARK 110 ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK110E
- Teža: 176.00kg
- Dimenzije: 50.00cm x 50.00cm x 125.00cm
- SKU: HARK110E
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
HARK Kaminska peč Fifty ECOplus,
NOVOST NA SVETOVNEM TRŽIŠČU - Kaminska peč z integriranim filtrom prašnih delcev
• do 40% manjša poraba goriva
• 88% izkoristek pri izgorevanju trdih goriv
• najčistejše okolju prijazno izgorevanje
• znatno povišano sevanje toplote
• na temperaturo in saje odporno belo keramično kurišče
• kvalitetna tehnologija Made in Germany
NOVOST NA SVETOVNEM TRŽIŠČU - Kaminska peč z integriranim filtrom prašnih delcev
• do 40% manjša poraba goriva
• 88% izkoristek pri izgorevanju trdih goriv
• najčistejše okolju prijazno izgorevanje
• znatno povišano sevanje toplote
• na temperaturo in saje odporno belo keramično kurišče
• kvalitetna tehnologija Made in Germany
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3-6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 84.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 125 cm, Širina : 50 cm, Globina : 50 cm, Teža : 176 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 160.5 cm, Zadaj : 109 cm |
| Zunanji zrak Ø : | Premer: Ø 12,5 cm, Višina : 11,5 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 16 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 322 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6.3 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,09 % |
| File name | Size | Action |
| Hark 110 ECOplus | 174.91KB | Download |
Prikazujem 1 od 1 do 1 (1 strani)