HARK ROMA GT ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK0ROMAGTE
- Teža: 221.00kg
- Dimenzije: 57.00cm x 57.00cm x 122.00cm
- SKU: HARK0ROMAGTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 4 - 7 kW |
| Toplotni izkoristek : | 84,2 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 122,0 cm, Širina : 57 cm, Globina : 57 cm, Teža : 289 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 157,5 cm, Zadaj : ne |
| Zunanji zrak Ø : | Premer: Ø 12,5 cm, Višina : 15,5 cm |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 24 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 289° |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,05 % |