HARK 44-5.Roma GT ECOplus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: H44511GTECFG
- Teža: 272.00kg
- Dimenzije: 53.00cm x 58.00cm x 136.00cm
- SKU: H44511GTECFG
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Kaminska peč HARK 44-5.Roma GT ECOplus predstavlja nadalnji razvoj zmagovalca leta 2011, na novem Hark 44 so na voljo številne nove funkcije.:
- Pečenje in kuhanje v kaminski peči
- Kontrola z eno roko (udobna nastavitev z enim samim krmilnikom)
- Samodejno zapiranje in zaklepanje vrat kurišča za maksimalno varnost
- Terciarni zrak za boljše izgorevanje
- Dovod zraka z zunanjim zgorevanjem
- posoda za pepel s pokrovom
- Povečano toplotno sevanje
Poleg novih funkcij, je kaminska peč opremljena z dokazano ECOplus zgorevalno tehnologijo. Patentiran filter prašnih delcev zagotovljai čisto zgorevanje in nizke emisije škodljivih snovi. Seveda, lahko izberete nov model z ogromnim številom keramičnih glazur. Če vam je všeč, lahko izbirat oblogo tudi iz naravnega kamna - Lojevec.
Modeli za peko se naročajo dodatno cena 49E z DDV!
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 5-8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 85,78 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 5 kW 99 m3, 8 kW 175 m3 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 135,8 cm, Širina : 58,2 cm, Globina : 52,5 cm, Teža : 272 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 173 cm, Zadaj : ne |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Vsebina prašnih delcev : | 16,0 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 282° |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,506 (g/Nm³) |