HEAT T 3g 70.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HT3Z 04
- Teža: 190.00kg
- Dimenzije: 57.00cm x 81.00cm x 119.00cm
- SKU: HT3Z 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 4,0 - 10,3 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82,3 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 119,2 cm, Širina : 80,8 cm, Globina : 57,0 cm, Teža : 190 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 15 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 246 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,68 % |