LUGANO A

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: LUGANO A
- Teža: 252.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 55.00cm x 153.00cm
- SKU: LUGANO A
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,0 - 7,8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 78.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 153,0 cm, Širina : 55,0 cm, Globina : 45,7 cm, Teža : 167 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 314,9 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 7 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,91 % |