GREMIO 2

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: GRE 2
- Teža: 195.00kg
- Dimenzije: 43.00cm x 62.00cm x 146.00cm
- SKU: GRE 2
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 2,9-7,5 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,6 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 145,5 cm, Širina : 61,7 cm, Globina : 43,2 cm, Teža : 195 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,13 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 16 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 261 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,9 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 862 mg/Nm3 |