KOZA/K11

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Kratki
- Model: KOZA/K11
- Teža: 133.75kg
- Dimenzije: 48.30cm x 49.70cm x 64.50cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 76,9 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 64,5 cm, Širina : 49,7 Globina : 48,3 cm, Teža : 183,0 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 31 mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 265 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,6 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 0,096 % |