HEAT W 4G 70.50.04

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HW4Z 04
- Teža: 239.00kg
- Dimenzije: 47.00cm x 80.00cm x 120.00cm
- SKU: HW4Z 04
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 7,3 - 18,9 kW 5,2 - 13,4 kW Toplotni izmenjevalec |
| Toplotni izkoristek : | 89 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 120,8 cm, Širina : 80,0 cm, Globina : 66,4 cm, Teža : 239 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 18 cm |
| Obloga kurišča : | Specialni šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 0.12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 192 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 8,3 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,82 % |