HARK 112 ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: H112EL06X41V1VN
- Teža: 211.00kg
- Dimenzije: 43.00cm x 43.00cm x 140.00cm
- SKU: H112EL06X41V1VN
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 kW |
| Izkoristek : | 87.0 % |
| Emisija - CO : | 0,07 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,29 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 366 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 21 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 173,5 Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 30x30/43 |
| Dimenzije | Višina : 139.5 cm, Širina : 42.5 cm, Globina : 42.5 cm, Teža : 2 11kg |
| Barva korpusa : | Grafit |