Radiante 550/30/60-66-44 H

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: PSRAD55030606644H
- Teža: 270.00kg
- Dimenzije: 64.90cm x 75.60cm x 157.00cm
- SKU: PSRAD55030606644H
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 9 kW |
| Toplotni izkoristek : | 78.2 % |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 157 cm, Širina : 75.6 cm, Globina : 64.9 cm, Teža : 270 kg |
| Dimni izhod Ø : | Ø 20 cm |
| Obloga kurišča : | Šamot |
| Potreben vlek dimnika : | 12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | 37 mg/Nm³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 270 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 19.3 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | < 0.1 % |