LAREDO T

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: LAREDO T
- Teža: 125.00kg
- Dimenzije: 40.00cm x 53.00cm x 100.00cm
- SKU: LAREDO T
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 2,0 - 6,5 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80,2 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 99.7 cm, Širina : 52.8 cm, Globina : 39.8 cm, Teža : 125 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 252 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,9 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 7,23 % |