ALEA A

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: ALEA A
- Teža: 173.00kg
- Dimenzije: 47.00cm x 46.00cm x 158.00cm
- SKU: ALEA A
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 6 kW |
| Toplotni izkoristek : | 83.5 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 130,5 cm, Širina : 46,8cm, Globina : 46,8cm, Teža : 152 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 243 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,2 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,54 % |