LUGANO

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: LUGANO
- Teža: 150.00kg
- Dimenzije: 44.00cm x 55.00cm x 122.00cm
- SKU: LUGANO
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 3,0-7,8 kW |
| Toplotni izkoristek : | 81.9 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 122,4 cm, Širina : 55,0 cm, Globina : 43,8 cm, Teža : 150 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 231 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 7.4 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 9,53 % |