Margherita

- .: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Margherita
- Teža: 172.00kg
- Dimenzije: 55.90cm x 56.20cm x 131.20cm
- SKU: EC_Margherita
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Eva Calor | |
| Moč izgorevanja | max 12,0 kW – min 6,2 kW |
| Izhodna moč pri ogrevanju | max 10,5 kW – min 5,0 kW |
| Razred energetske ucinkovitosti | A+ |
| Izkoristek | Pmax 88,0% – Pmin 81,5% |
| Potreben vlek kamina | 10 Pa |
| Vrednost CO pri 13 % O2 | Pmax 0,022% – Pmin 0,110% |
| Min. odmik od gorljivih sten | Ob strani: 40 cm Zadaj: 20 cm Spredaj: 150 cm |
| Mere | Dolžina: 55,9 cm Širina: 56.2 cm Višina 131,2 cm Teža: 172 kg |
| Masa gorilne komore | 16 kg |
| Mere gorilne komore | Dolžina: 39,0 cm Širina: 40,0 cm Višina 49,0 cm |
| Poraba drv | 2,9 kg/h – min 1,5 kg/h |
| Dolžina polen | 330 mm |
| Prostornina ogrevanega prostora | 180 – 270 m2 |
| V skladu s predpisi | EN13240 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Odvod dimov | Ø 150 mm - Zadaj - Zgoraj |
| Opcija | Zaščitna plošča: |