Rita Plus

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_RITA_PLUS
- Teža: 70.00kg
- Dimenzije: 43.40cm x 48.60cm x 92.00cm
- SKU: EC_RITA_PLUS
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 9,5 kW – min 2,8 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 88,0% – Pmin 90,0% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 140 – 200 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 43,4 Širina: 48,6 Višina 92,0 cm Teža: 70 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zadaj |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,010% - Pmin 0,013% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | max 2,0 kg/h – min 0,6 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 13,5 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 25 cm - zadnji: 10 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 320 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | DA |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: WiFi modul za daljinsko upravljanje: Zaščitna plošča: |