Diletta

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Perla
- Teža: 108.00kg
- Dimenzije: 84.30cm x 37.50cm x 104.20cm
- SKU: EC_Perla
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Diletta
ZRAKOTESNA
Obdelani boki z velikim premerom
Prednja plošča vrat iz stekla s črnim sitotiskom
Varčevanje s prostorom
Prisilno zračenje
5 delovnih moči
Železna zgorevalna komora
Kurišče iz litega železa
Zrakotesna peč
Predal za pepel za predelavo pepela
Odstranljive ročice
Dvojna kanalizacija, ki jo je mogoče ločiti z namenjenim ventilatorjem
Zgornji zadnji izpust plinov
Varnostni termostat
Možnost zunanjega termostata
Varnostno tlačno stikalo
Časovni termostat
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 10,5 kW – min 3,2 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 88,0% – Pmin 92,2% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 150 – 210 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 84,3 Širina: 37,5 Višina 104,2 cm Teža: 108 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zgoraj>br>Na strani >Zadaj |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,009% – Pmin 0,023% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | max 2,2 kg/h – min 0,7 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 13,5 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 20 cm - zadnji: 5 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 350 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | NE |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: WiFi modul za daljinsko upravljanje: Zaščitna plošča: |