Matilde

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Matilde
- Teža: 35.00kg
- Dimenzije: 54.70cm x 26.50cm x 70.00cm
- SKU: EC_Matilde
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | max 4,6 kW – min 2,1 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 89,5% – Pmin 93,5% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 40 – 100 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 54,7,5 Širina: 26,5 Višina 70,9 cm Teža: 35 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zadaj>br>Na strani |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,016% - Pmin 0,023% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | max 1,0 kg/h - min 0,5 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 4,7 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 30 cm - zadnji: 4 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 320 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | DA |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: WiFi modul za daljinsko upravljanje: Zaščitna plošča: |