Diva

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Diva
- Teža: 96.00kg
- Dimenzije: 84.50cm x 26.65cm x 103.40cm
- SKU: EC_Diva
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Diva
ZRAKOTESNA
Obdelani boki z velikim premerom
Vrhnja plošča debeline 8 mm
Prednja plošča vrat iz stekla s črnim sitotiskom
Varčevanje s prostorom
Prisilno zračenje
5 delovnih moči
Zaslon z menijev v 6 jezikih
Železna zgorevalna komora
Kurišče iz litega železa
Zrakotesna peč
Neprestano delovanje vijačnega motorja za maksimalno zmanjšanje hrupa
Predal za pepel za predelavo pepela
Odstranljive ročice
Zgornji zadnji izpust plinov
Možnost pritrjevanja na steno
Priložen radijski nadzor za
Varnostni termostat
Možnost zunanjega termostata
Varnostno tlačno stikalo
Časovni termostat
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 9,4 kW – min 2,6 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 90,5% – Pmin 95,5% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 140 – 200 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 84,3 Širina: 37,5 Višina 104,2 cm Teža: 108 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zgoraj>br>Na strani >Zadaj |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,004% - Pmin 0,045% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | 1,9 kg/h - min 0,5 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 13,5 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 15 cm - zadnji: 5 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 340 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | NE |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: Vključen WiFi modul za daljinsko upravljanje: Komplet za obešanje: Opcija Zaščitna plošča: |