Harmony FN

- .: Dobavljivo
- Brand: HEIN
- Model: Harmony_FN
- Teža: 260.00kg
- Dimenzije: 45.00cm x 46.00cm x 170.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,5-7 kW |
| Izkoristek : | 89.0 % |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm |
| Eksterni dovod zraka : | Da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Dimenzije | Višina : 170,3 cm, Širina : 46,0 cm, Globina : 46,0 cm, Teža : 240 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |
