HARK 63 GT ECOplus - Keramika

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK063GTE
- Teža: 242.00kg
- Dimenzije: 76.00cm x 98.00cm x 123.00cm
- SKU: HARK063GTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4-8 kW |
| Izkoristek : | 89,1 % |
| Emisija - CO : | 0,04 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 5.7 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 280° C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, Eksterni dovod zraka, ECOplus, DINplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 15 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 154.5 cm, Zadaj : Ne |
| Eksterni dovod zraka : | DA |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 390x 430 mm |
| Dimenzije | Višina : 122,5 cm, Širina : 97,8 cm, Globina : 76 cm, Teža : 318 kg |
| Barva korpusa : | Grafit, Titan |