HARK ALERO 2

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK_ALERO2
- Teža: 169.00kg
- Dimenzije: 54.00cm x 61.00cm x 110.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 8 kW |
| Izkoristek : | 82.6 % |
| Emisija - CO : | 1,00 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6.2 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 358 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, DINplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 16 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 147 cm, Zadaj : ne |
| Eksterni dovod zraka : | Ne |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Vermikulit |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 380 x 360 mm |
| Dimenzije | Višina : 109.9 cm, Širina : 61,2 cm, Globina : 53,7cm, Teža : 169 kg |
| Barva korpusa : | Titan |