SORIA N

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: SORIA N
- Teža: 223.00kg
- Dimenzije: 52.00cm x 52.00cm x 155.00cm
- SKU: SORIA N
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,8 - 7,2 kW |
| Izkoristek : | 81.88 % |
| Emisija - CO : | 9,57 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,9 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 240 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): -- |
| Dimenzije | Višina : 155.4 cm, Širina : 51.7 cm, Globina : 51.7 cm, Teža : 203 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |