SOLID R/L

- .: Dobavljivo
- Brand: HEIN
- Model: Solid_R/L
- Teža: 310.00kg
- Dimenzije: 46.00cm x 72.00cm x 182.00cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3-8 kW |
| Izkoristek : | 85.0 % |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm |
| Eksterni dovod zraka : | Da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Dimenzije | Višina : 181,5 cm, Širina : 72,2 cm, Globina : 45,6 cm, Teža : 310 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |
