ESQUINA 3G

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: ESQUINA 3G
- Teža: 170.00kg
- Dimenzije: 40.00cm x 40.00cm x 151.00cm
- SKU: ESQUINA 3G
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 4,5 kW |
| Toplotni izkoristek : | 82.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 151 cm, Širina : 39,7 cm, Globina : 39,7 cm, Teža : 184 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 298 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 3,6 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 11,06 % |