ESPERA

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: ESPERA
- Teža: 218.00kg
- Dimenzije: 52.00cm x 54.00cm x 108.00cm
- SKU: ESPERA
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | 10 kW |
| Toplotni izkoristek : | 80.0 % |
| Volumen ogrevanja (m3) : | -- |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Višina : 105,6 cm, Širina : 54,0 cm, Globina : 51,8 cm, Teža : 220 kg |
| Dimni izhod Ø : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Ne cm |
| Zunanji zrak Ø : | da |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Potreben vlek dimnika : | 0,12 mbar |
| Dovoljeno gorivo : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Temperatura dimnih plinov : | 292 °C |
| Masni tok dimnih plinov : | 7,9 g/s |
| CO vrednost na 13 % O2 | 10,88 % |