Perla

- Zaloga: Dobavljivo
- Brand: Eva Calòr
- Model: EC_Perla
- Teža: 72.00kg
- Dimenzije: 65.60cm x 26.10cm x 103.90cm
- SKU: EC_Perla
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Perla
Obloga s prednjo stranjo iz ukrivljenega jekla
Varčevanje s prostorom
Prisilno zračenje
5 delovnih moči
Zaslon z menijev v 6 jezikih
Železna zgorevalna komora
Odstranljive ročice
Stranski zadnji izpust plinov
Varnostni termostat
Možnost zunanjega termostata
Varnostno tlačno stikalo
Časovni termostat
| Tehnični podatki | |
| Nominalna moč : | max 7,5 kW - min 3,1 kW |
| Toplotni izkoristek : | Pmax 90,0% – Pmin 93,0% |
| Volumen ogrevanja (m3) : | 70 – 160 m2 |
| Dimenzije (ŠxDxV) : | Dolžina: 65,5 Širina: 26,1 Višina 103,9 cm Teža: 70 kg |
| Dimni izhod Ø : | Zadaj>br>Na strani |
| CO vrednost na 13 % O2 | Pmax 0,006% - Pmin 0,017% |
| Energijski razred | A+ |
| Eva Calor | |
| Poraba peletov | max 1,6 kg/h – min 0,7 kg/h |
| Prostornina zalogovnika | 12,0 kg |
| Min. odmik od gorljivih sten | - stran: 30 cm - zadnji: 20 cm - spredaj: 100 cm |
| Električna napetost / Frekv. | 230 V / 50 Hz |
| Elektrika – nazivna moč | 360 W |
| Gorilna komora | Jeklena |
| Gorilnik iz nerjavečega jekla | DA |
| V skladu s predpisi | EN14785 - BImSchV II - 15a B-VG - LRV/VKF |
| Izvlečni predal za zbiranje pepela | DA |
| Opcija | Daljinski upravljalnik: WiFi modul za daljinsko upravljanje: Zaščitna plošča: |