LUGO N

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: LUGO N
- Teža: 150.00kg
- Dimenzije: 44.00cm x 55.00cm x 122.00cm
- SKU: LUGO N
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 3,0 - 7,8 kW |
| Emisija - CO : | 9,53 % |
| Izkoristek : | 81.9 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 7.4 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 231 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): -- |
| Dimenzije | Višina : 122,4 cm, Širina : 55,0 cm, Globina : 43,8 cm, Teža : 154 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |