LAREDO

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: LAREDO
- Teža: 123.00kg
- Dimenzije: 40.00cm x 53.00cm x 100.00cm
- SKU: LAREDO
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 2,0 - 6,5 kW |
| Emisija - CO : | 7,23 % |
| Izkoristek : | 80,2 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,9 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 252 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Ne |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : Da Zadaj : Da |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Šamotna obloga |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): -- |
| Dimenzije | Višina : 99.6 cm, Širina : 52.8 cm, Globina : 39.8 cm, Teža : 123 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |