HEAT R/L 4G S 81.51.40.24

- .: Dobavljivo
- Brand: Romotop
- Model: HL4SF 24, HR4SF 24
- Teža: 210.00kg
- Dimenzije: 52.00cm x 92.80cm x 120.60cm
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6,3 - 16,4 kW |
| Izkoristek : | 83 % |
| Emisija - CO : | 10,02 % |
| Masni tok dimnih plinov : | 9,9 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 248 °C |
| Oprema : | DINplus, Eksterni dovod zraka |
| Potreben vlek : | 0.12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | -- mg/Nm³ |
| ECOplus | Ne |
| Dimniški priključek : | Ø 20 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%) |
| Obloga kurišča : | Keramika |
| Dimenzije | Višina : 120.6 cm, Širina : 92,8 cm, Globina : 52.2 cm, Teža : 210kg |
| Barva korpusa : | Grafit |