HARK 166 ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: H166EL06X41V1
- Teža: 10,000,000.00kg
- Dimenzije: 47.00cm x 45.00cm x 125.00cm
- SKU: H166EL06X41V1
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 kW |
| Izkoristek : | 83.0 % |
| Emisija - CO : | 1125 mg/m3 |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 4,8 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 300 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 23 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | -- |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 165,2 cm Zadaj : 113,4 cm |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): - |
| Dimenzije | Višina : 125.1 cm, Širina : 45,3 cm, Globina : 47,7 cm, Teža : 160 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |