HARK 165 ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: H165EL06X41V1
- Teža: 183.00kg
- Dimenzije: 43.00cm x 43.00cm x 150.00cm
- SKU: H165EL06X41V1
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 6 kW |
| Izkoristek : | 82.0 % |
| Emisija - CO : | 1125 mg/m3 |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 5,4 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 286 °C |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 7 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | -- |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 186 cm Zadaj : 116 cm |
| Eksterni dovod zraka : | da |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): - |
| Dimenzije | Višina : 150.4 cm, Širina : 42.9 cm, Globina : 42.9 cm, Teža : 183 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |