HARK 140 ECOplus

- .: Dobavljivo
- Brand: Hark
- Model: HARK140KE
- Teža: 279.00kg
- Dimenzije: 50.00cm x 50.00cm x 169.00cm
- SKU: HARK140KE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4-6 kW |
| Emisija - CO : | < 0,87 (g/Nm³) |
| Izkoristek : | 82.80 % |
| Možnost ogrevanja : | -- |
| Masni tok dimnih plinov : | 4.4 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 305 °C |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, EKSTERNI DOVOD ZRAKA, DINplus, ECOplus, |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 20 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm, Zgoraj : 194.5 cm, Zadaj : 151.5 cm |
| Eksterni dovod zraka : | Premer: Ø 12,5 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 450 x 380 mm |
| Dimenzije | Višina : 169 cm, Širina : 49,5 cm, Globina : 52 cm, Teža : 279 kg |
| Barva korpusa : | Grafit |