HARK 34 GT ECOplus - Keramika

Download (1)
| Datoteka | Velikost | Prenesi |
| Hark34 GT ECOplus - flyer | 325.32KB | Prenesi |
- Dobavljivost: Dobavljivo po naročilu
- Model: HARK034GTE
- Teža: 270.00kg
- Dimenzije: 65.00cm x 99.00cm x 120.00cm
- SKU: HARK034GTE
0.00 €
Brez DDV: 0.00 €
Več od te znamke
39.90 €
Brez DDV:32.70 €
47.90 €
Brez DDV:39.26 €
39.90 €
Brez DDV:32.70 €
47.90 €
Brez DDV:39.26 €
Kaminska peč Hark 34 GT ECOplus združuje poseben design, napredno tehnologijo in integriran filterprašnih delcev.
Zahtevni kupci so navdušeni nad nenavadno obliko, ki ponuja dodatni
predal čajnika z možnostjo pogrevanja.
| Tehnični podatki | |
| Nazivna moč : | 4 - 8 kW |
| Emisija - CO : | 0,10 % |
| Izkoristek : | 89,1 % |
| Možnost ogrevanja : | 175 m³ |
| Masni tok dimnih plinov : | 6,2 g/s |
| Temperatura dimnih plinov : | 210° |
| Oprema : | AVTOMATIKA, TRAJNOŽAREČA, EKSTERNI DOVOD ZRAKA, DINplus, ECOplus |
| Potreben vlek : | 0,12 mbar |
| Vsebina prašnih delcev : | 8 mg/m³ |
| Trajno žareče kurišče : | Da |
| ECOplus | Da |
| Dimniški priključek : | Premer: Ø 15 cm Zgoraj : 156 cm Zadaj : 102 |
| Eksterni dovod zraka : | Premer: Ø 12,5 cm, Višina : 25,5 cm |
| Dovoljena goriva : | Les (vsebnost vlage <20%), Briketi iz rjavega premoga, Premog antracit |
| Obloga kurišča : | Specialna keramika |
| Vidno polje stekla : | (ŠxV): 390 x 430 mm |
| Dimenzije | Višina : 120,0 cm, Širina : 98 cm, Globina : 65 cm, Teža : 270 kg |
| Barva korpusa : | Titan, Grafit |
| Datoteka | Velikost | Prenesi |
| Hark34 GT ECOplus - flyer | 325.32KB | Prenesi |
| Datoteka | Velikost | Prenesi |
| Hark34 GT ECOplus - flyer | 325.32KB | Prenesi |